Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)

Okna drewniane

Dla osób ceniących sobie stylowość, prestiż i elegancję okna drewniane to oczywisty wybór. Szlachetność drewna w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że okna odznaczają się wyjątkowym pięknem, trwałością i funkcjonalnością.

Produkowane przez nas okna jednoramowe . Oferujemy okna typowe i nietypowe w dowolnych kształtach . Stosujemy wysokiej jakości kantówkę (sosnową, mahoniową - meranti, dębową) klejoną z trzech warstw na grubość. Zewnętrzne warstwy lite lub łączone na długość (mikrowczepy). Wszystkie okna wyposażamy w okucia obwiedniowe firmy ROMB W standardzie stosujemy pakiety 2-szybowe ze szkłem niskoemisyjnym, wypełnione argonem (współczynnik przenikania ciepła k=1.0).

Na życzenie klienta montujemy wkłady szybowe: bezpieczne, antywłamaniowe, refleks i inne. Do impregnacji i lakierowania powierzchni drewna używamy lakierów firmy ICA. Gwarantują one wysoką trwałość i estetykę powłoki, a także znakomitą ochronę przed grzybami, wilgocią oraz działaniem warunków atmosferycznych.
Stosujemy wymienne uszczelki skrzydłowe firmy DEVENTER, zapewniające optymalne doszczelnienie okna.